از جمله قطعاتی که در لوله کشی ها مورد استفاده قرار می گیرد، اتصالات جوشی است که به شکلی طراحی شده اند تا بتوانند به راحتی با استفاده از روش جوشکاری، به لوله اتصال یابند. از اتصالات جوشی، در موارد مختلفی از لوله کشی استفاده می شود که از آن جمله می توان به تغییر اندازه لوله، ایجاد انشعاب، تغییر دادن جهت لوله و یا بستن مسیر لوله اشاره کرد. در صورتی که نیاز به این نوع از اتصالات دارید، می توانید از طریق کارشناسان ما، لیست قیمت اتصالات جوشی را دریافت کنید.

کاربردهای متنوع اتصالات جوشی

کاربردهای متنوع اتصالات جوشی

انتخاب بهترین اتصالات جوشی

اهداف مختلفی برای استفاده از اتصالات جوشی، در نظر گرفته می شود که از آن جمله می توان برای انتقال و عبور سیالاتی همچون نفت، گاز، بخار و مواد شیمیایی اشاره نمود. از سویی دیگر، نوع سیالات و نوع پایپینگ مورد نظر، در انتخاب انواع این اتصالات موثر می باشد. شما در لیست قیمت اتصالات جوشی خواهید دید که هر یک دارای هزینه های متفاوتی هستند.

در واقع، این اتصالات، به صورت یکپارچه طراحی و تولید می شوند که به طور معمول، از موادی همچون استیل، آهن یا فولاد ساخته شده اند. اما نکته قابل توجه در خصوص اینگونه قطعات این است که بایستی با لوله هایی که قرار است به آن ها اتصال یابند، تطابق لازم را داشته و از نظر آلیاژ و متریالی که ساخته شده اند، کاملا با لوله هماهنگی داشته باشند.

متریال مختلف در اتصالات و لوله های جوشی

متریال مختلف در اتصالات و لوله های جوشی

شما در لیست قیمت اتصالات جوشی مشاهده خواهید کرد که اتصالات هر یک دارای استانداردهای متفاوتی هستند که بر اساس آنها، مطابقت میان اتصالات و لوله تعیین می شود. این در حالی است که عدم تطابق میان لوله و اتصالات، می تواند منجر به ایجاد خساراتی به تاسیسات و خط لوله گردد. از سویی دیگر، ابعاد لوله و اتصالات نیز می بایست هماهنگی لازم را داشته باشند.

مزیت استفاده از اتصالات جوشی در لوله کشی ها

اگر برای خرید اتصالات در لوله کشی تاسیسات ساختمان صنعتی و یا مسکونی خود نیاز به دریافت راهنمایی و مشاوره دارید، می توانید با کارشناسان ما در این خصوص صحبت کرده و متناسب با نیاز سازه خود و لیست قیمت اتصالات جوشی، بهترین گزینه را انتخاب کنید. اما باید در نظر داشته باشید که این نوع از اتصالات، دارای مزیت های قابل توجهی هستند که از آن جمله می توان به موارد ذیل اشاره نمود.

مهم ترین نکته ای که در ابتدا باید به آن اشاره کرد این است که اتصالات جوشی، قادر هستند تا میان انواع قطعات و لوله، ارتباط و اتصالی ایمن و قدرتمند را ایجاد نماید. همچنین، در این نوع از اتصالات، نشتی، به ندرت صورت می گیرد.

سطحی یکدست میان لوله و اتصالات جوشی

سطحی یکدست میان لوله و اتصالات جوشی

لیست قیمت اتصالات جوشی نیز در مقایسه با دیگر اتصالات پایین تر و مقرون به صرفه تر است. این بدان دلیل است که متریال کمتری در این روش استفاده می شود. همچنین، هنگام استفاده از این اتصالات، نگرانی کمتری در خصوص سرویس های دوره ای در مدت زمان کوتاه خواهید داشت.

لازم به ذکر است که سطح اتصال میان لوله و اتصالات جوشی، کاملا یکدست بوده و همین امر باعث می شود تا جوشکاری ایجاد شده، کمترین افت فشار و اختلالات جریانی را ایجاد کند که این مزیت، در لیست قیمت اتصالات جوشی نقش داشته است. از دیگر موارد می توان به نصب ساده در این روش اشاره کرد که همراه با هزینه های نصب پایین تری نیز همراه است.

لیست قیمت اتصالات جوشی صنایع مختلف

اتصالات جوشی که در صنایع مختلف به کار می روند، دارای استانداردهای متفاوتی هستند که می توانند در انتقال مواد شیمیایی و انواع گازها مورد استفاده قرار گرفته و خط لوله ای ایمن را ایجاد کنند. از همین روست که در لیست قیمت اتصالات جوشی، هر یک از آنها را با مشخصات متفاوت و قیمت های متنوعی مشاهده می کنید.

از جمله صنایعی که می تواند از این نوع اتصالات با ایمنی کامل استفاده نماید، صنایع تولید پلاستیک، صنایع دارویی، صنایع غذایی، خطوط انتقال انرژی و صنعت ساختمان سازی را می توان نام برد. استفاده از این اتصالات، همزمان با به کارگیری انواع لوله های مانیسمان، در تاسیسات ساختمانی، بسیار رایج است که با مهندسی های سازه، نوع و کیفیت این اتصالات تعیین می شود.

می توانید برای انواع کاربردهای صنعتی و ساختمانی، با توجه به لیست قیمت اتصالات جوشی، گزینه مورد نیاز خود را تهیه کنید.

 

محصولات مرتبط:

اتصالات جوشی

زانو مانیسمان بنکن

مقالات مرتبط:

تاثیر کیفیت بر قیمت اتصالات جوشی

اتصالات جوشی فولادی و کاربرد آن ها

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

درباره ی نویسنده محتوا

یک پاسخ ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *