راد پایپ وارد کننده و تامین کننده تجهیزات پایپینگ

با ما در تماس باشید : ۵۸۴۳۷-۰۲۱ (۳۰ خط ویژه)

۰۲۱-۵۸۴۳۷

info@radpipe.ir

شنبه تا ۵شنبه

ساعات کاری ۰۹:۰۰ تا ۱۸:۰۰

تهران، خیابان شریعتی

بالاتر از تقاطع مطهری، پلاک ۵۵۶

با ما در تماس باشید : ۵۸۴۳۷-۰۲۱ (۳۰ خط ویژه)

راد پایپ وارد کننده و تامین کننده تجهیزات پایپینگ

اطلاعات مهم درباره قیمت شیر فلکه بزرگ

اطلاعات مهم درباره قیمت شیر فلکه بزرگ
قیمت شیر فلکه بزرگ

اطلاعات مهم درباره قیمت شیر فلکه بزرگ

فهرست عناوین

همانطور که می دانید؛ وظیفه شیر فلکه، قطع و وصل کردن سیالات در صنایع مختلف است. همچنین شیر فلکه ها انواع زیادی دارند که هر یک کاربردهای جداگانه ای را به دنبال دارند که از نظر ظاهری به یکدیگر خیلی شبیه هستند. در نظر داشته باشید که شیر فلکه های بزرگ در مکان هایی که مساحت زیادی دارند از جمله موتورخانه ها نیز عملکرد خود را به خوبی به نمایش می گذارند که سایز هر یک متفاوت است. از طرفی قیمت شیر فلکه بزرگ اغلب از نظر جنس با یکدیگر فرق دارند به عنوان مثال قیمت شیر فلکه پلیمری از 35.000.000 شروع می شود.

لازم به ذکر است که نحوه کار با شیر فلکه بزرگ به چند صورت انجام می گیرد؛ البته اگر این نوع محصول به صورت استاندارد عمل کند، نحوه کار با آن بسیار راحت و آسان می شود. در آخر اینکه در حین خرید این محصول، با توجه به کیفیت و کارایی که ارائه می دهد، به قیمت شیر فلکه بزرگ توجه کنید تا دچار سردرگمی نشوید.

ما در این مقاله سعی داریم تمام اطلاعات درباره قیمت شیر فلکه بزرگ را با جزئیات کامل برای شما مطرح کنیم.

قیمت شیرآلات فلکه بزرگ

این نوع محصول در صنایع مختلف کاربرد زیادی را به دنبال دارد که به انواع مختلفی دسته بندی می شوند. در نظر داشته باشید که هر یک از این انواع، کاربرد و کارایی جداگانه ای دارند و این عامل در تغییر یافتن قیمت شیر فلکه بزرگ خیلی تاثیر می گذارد.

در ادامه به معرفی چند نوع از این محصول می پردازیم :

  • شیر فلکه کشویی

همانطور که می دانید؛ کار اصلی همه شیر فلکه ها، قطع و وصل کردن تمام جریانات و سیالات است که اغلب آن ها به صورت پاد ساعتگرد، عملکرد خود را به نمایش می گذارند. قیمت شیر فلکه بزرگ از نوع کشویی از 1.200.000 شروع شده و تا 9.000.000 تومان می رسد که فشار افت در این محصول، نسبت به فلکه های دیگر پایین تر است. از طرفی می توان از این نوع محصول در صنعت و پتروشیمی ها استفاده کرد.

  • شیر فلکه زاویه ای

نام دیگر این نوع شیر فلکه، شیر کروی بوده که افت فشار نیز در این شیر فلکه بزرگ، پایین است. در نظر داشته باشید که قیمت شیر فلکه بزرگ از نوع زاویه ای، حدود 6.540.000 تومان بوده و از سه سال ضمانت برخوردار است. توجه کنید که این نوع محصول در سایزهای مختلف در سراسر بازار و فروشگاه های معتبر ایران به فروش می رسد.

نمونه ای از یک شیر فلکه بزرگ زاویه اینمونه ای از یک شیر فلکه بزرگ زاویه ای

  • شیر فلکه سماوری

از این مدل شیر فلکه بزرگ برای جریاناتی که فشار کمی دارند، استفاده می کنند. که قسمتی از آن یک میله بوده که برای عبور جریان بسیار مناسب است. در نظر داشته باشید که قیمت شیر فلکه بزرگ حدود 4.260.000 تومان است.

همچنین این محصول در خودروسازی و صنایع گوناگون، عملکرد خود را به خوبی به نمایش می گذارد. و کنترل قطع و وصل کردن جریانات را برعهده دارد. در آخر اینکه اگر مساحت این نوع فلکه کم باشد، سطح مقطع آن نیز پایین خواهد آمد.

  • شیرآلات فلکه چدنی

این نوع شیر فلکه، ساخت کشور آلمان بوده که می تواند فشار زیادی از سیالات را تحمل کند. لازم به ذکر است که قیمت شیر فلکه بزرگ چدنی حدود 17.500.000 تومان بوده و جنس بدنه آن از چدن است. از طرفی این نوع از شیر فلکه، در برابر عوامل و شرایط بیرونی از خود مقاومت نشان می دهد. و دمای 70 درجه سانتی گراد را می تواند تحمل کند.

لیست قیمت انواعی از شیر فلکه های بزرگلیست قیمت انواعی از شیر فلکه های بزرگ

جمع بندی نهایی

همانطور که گفته شد، شیر فلکه بزرگ برای عبور دادن و کنترل کردن جریانات به کار برده می شود. که جنس اغلب آن ها از چدن بوده و در برابر هوا و شرایط بیرونی، از خود مقاومت نشان می دهند. در نظر داشته باشید که قیمت شیر فلکه بزرگ از 1.600.000 تومان شروع شده و در صنایع مختلف از جمله پتروشیمی، موتورخانه های بزرگ و لوله کشی های ساختمان های مسکونی و… از این نوع محصول استفاده می کنند.

از طرفی می دانید که شیر فلکه بزرگ انواع زیادی دارد که هر یک کاربردهای جداگانه ای را ارائه می دهند. البته در نظر داشته باشید که بالا بودن قیمت شیر فلکه بزرگ با هر مدل و سایزی، بدین معنا نیست که مدل موردنظر عملکرد خوبی را به دنبال دارد؛ پس در حین خرید به قیمت آن توجه نکنید و به دنبال محصولی باکیفیت باشید.

قیمت شیر فلکه بزرگ متغیر استقیمت شیر فلکه بزرگ متغیر است

محصولات مرتبط:

شیر سماوری

شیر توپی

مقالات مرتبط:

شیر یکطرفه کیز | عاملی حیاتی در کنترل جریان معکوس

بررسی شیر یکطرفه فشار قوی و نحوه انتخاب آن

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

پربازدیدترین مقالات

مشاوره رایـگان

اگر پروژه‌ای دارید،
با خیال راحت به ما بسپارید…

تلفن: ۵۸۴۳۷-۰۲۱ (۳۰ خط ویژه)