برای تولید اتصالات مانیسمان از لوله مانیسمان استفاده شده است. به علاوه، در بدنه این نوع اتصالات هیچ گونه خط جوش و درزی مشاهده نمی کنید. با این تفاسیر، به اتصالات مانیسمان، اتصالات بدون درز نیز گفته می شود. این اتصالات از فولاد کربن، آلیاژ نیکل و موادی با مقاومت بالا ساخته می شوند. تمام اتصالات عرضه شده توسط راد پایپ همراه با لیست قیمت اتصالات مانیسمان مطابق با استانداردها طراحی شده اند. آن ها را می توان از بهترین تولید کنندگان تهیه کرد. در ادامه به طور کامل با این اتصالات آشنا می شوید  تا بتوانید بر اساس نیاز خود انواع اتصالات جوشی مانیسمان را سفارش داده و خریداری کنید.

انواع اتصالات مانیسمان موجود در بازار

انواع اتصالات مانیسمان موجود در بازار

مزایای اتصالات مانیسمان

در مقایسه با انواع دیگر اتصالات لوله فولادی، اتصالات مانیسمان دارای مزایای زیادی است که این مزایا بر لیست قیمت اتصالات مانیسمان تاثیرگذار است.

 • اتصالات مانیسمان محکم است.
 • ساختار فولادی این اتصالات بین لوله ها از استحکام خوبی در سیستم لوله کشی برخوردار است.
 • اتصالات لوله جوش مانیسمان معمولاً دارای سطح صاف و تغییر جهت تدریجی است، افت فشار سیستم را کاهش می دهد و از خوردگی و فرسایش آن محافظت می کند.
 • این اتصالات هزینه کم تری دارد.
 • فضای کم تری برای اتصالات جوشی مانیسمان نیاز است.
 • باعث راحتی انجام کار در پروژه های مختلف می شود.
 • اتصالات مانیسمان برای مونتاژ و جوشکاری راحت است.

کاربرد این نوع اتصالات

به لطف اتصالات جوشی مانیسمان، می توان لوله ها، شیرها و تجهیزات را روی سیستم لوله کشی مونتاژ کرد. این اتصالات با توجه به لیست قیمت اتصالات مانیسمان، کاربرد های متنوعی دارد مانند:

 • تغییر جهت جریان در یک سیستم لوله کشی
 • وصل کردن یا اتصال تجهیزات و لوله ها
 • انتقال مواد بسیار خطرناک مانند مواد شیمیایی و زباله ها.
 • مراقبت از تجهیزات حساس در برابر فشار های بالا
 • محافظت در برابر خوردگی و سایر شرایط آب و هوایی شدید.
 • مقاومت در برابر مواد شیمیایی خانگی و صنعتی.

مزایای بی شمار  اتصالات لوله مانیسمان

مزایای بی شمار  اتصالات لوله مانیسمان

نحوه تعیین لیست قیمت اتصالات مانیسمان

با وجود انواع اتصالات لوله جوشی مانیسمان، امروزه طیف گسترده ای از این لوله ها مانند فلنج ها در بازار موجود است. با این حال، انتخاب اتصالات با قیمت مناسب برای پروژه با توجه به نیازهای آن پروژه بسیار مهم است. بنابراین قبل از خرید، مشاهده لیست قیمت اين اتصالات پیشنهاد خوبی است. داشتن دانش کافی از قیمت لوله ها و همچنین فلنج های متناسب با نیازهای یک پروژه، به شما در انتخاب بهتر کمک می کند. این انتخاب برای افزایش دوام، اثربخشی و طول عمر لوله ها بسیار حیاتی است. علاوه بر این، استفاده از لوله و فلنج مناسب در حین اجرای پروژه کمک می کند تا کیفیت، کارایی و همچنین ایمنی پروژه حفظ شود.

اتصالات جوش مانیسمان چگونه ساخته می شود؟

اتصالات لوله جوشی با فرآیند شکل دهی به روش گرم ساخته می شوند که این روش شامل خم کردن و فرم دادن به لوله می باشد. ماده اولیه اتصالات جوشی لوله ای است که از قسمت طول، برش  و سپس حرارت داده می شود و به شکل های خاصی در می آید. عملیات حرارتی نیز برای حذف پسماند و به دست آوردن خواص مکانیکی مطلوب انجام می شود. این اتصالات با استفاده از آخرین تکنولوژی تولید می شوند که استحکام عالی و عمر طولانی را تضمین می کنند به همین دلیل لیست قیمت اتصالات مانیسمان متفاوت می باشد.

خرید انواع اتصالات لوله جوشی مانیسمان با مناسب ترین قیمت

خرید انواع اتصالات لوله جوشی مانیسمان با مناسب ترین قیمت

نمایندگی عرضه لیست قیمت اتصالات مانیسمان

رادپایپ، سال ‌ها با تولیدکنندگان متخصص کار کرده‌ است تا طیف گسترده ‌ای از اتصالات با کیفیت بالا و قابل اعتماد را تهیه کند. این شرکت اتصالات مانیسمان را در انواع مختلفي برای مشتریان خود عرضه می کند. شرکت رادپایپ طیف گسترده ای از اتصالات مانیسمان را از جنس استنلس استیل با کیفیت بالا مانند انواع مختلف زانویی با شعاع بلند و کوتاه، سه راهی ها، اتصالات متقاطع، کاهنده و اتصالات دیگر را همراه با لیست قیمت اتصالات مانیسمان و سایر محصولات ارائه می دهد. همه محصولات به طور کامل مطابق با استانداردهای بین المللی تست شده اند، بنابراین می توانید با خرید آگاهانه انواع محصولات شرکت راد پایپ با کیفیت بالا، ایمنی تجهیزات خود را تامین کنید.

 

محصولات مرتبط:

اتصالات مانیسمان رده ۸۰

زانو مانیسمان بنکن

مقالات مرتبط:

خریدی مطمئن با لیست قیمت اتصالات جوشی

آشنایی با اتصالات جوشی مانیسمان

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

درباره ی نویسنده محتوا

یک پاسخ ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *