درباره راد پایپ

راد پایپ در قالب سهامی خاص و با سرمایه بخش خصوصی فعالیت خود را در زمینه واردات و تامین و تجهیز انواع قطعات صنعتی آغاز نمود.
این شرکت با تکیه بر دانش،تخصص و تجربه کارشناسان متعهد خود در زمینه  بخش پایپینگ   آماده ارائه خدمات تامین ، تجهیز و مشاوره تخصصی به صنایع کوچک و بزرگ و پیمانکاران در بخش های مختلف صنعت می باشد.

راد پایپ همواره برکیفیت در انجام امور و احترام به خواسته های مشتریان ، خود را متعهد به ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات در راستای کسب رضایت آنان می داند امید به آنکه تخصص ، تعهد و اهتمام به انجام وظایف کارمندان این شرکت قدم کوچکی درجهت رشد و شکوفایی بیش از پیش میهن عزیزمان باشد.

ما سعی کرده ایم که در کنار تیم مجرب و متعهدی که داریم از متدها و روش های روز دنیا نیز استفاده کنیم تا نیازهای مشتریانمان را به نحو احسن تامین نماییم. شرکت ما نیازهای مشتریان خود را در اولویت قرار داده است و هدف ما این است که بتوانیم مشتریا نمان را راضی نگه داریم و علاوه بر آن از تجهیزاتی استفاده کنیم که رضایت مطلوب و مثبتی را به مشتریا نمان عرضه کنیم.

ما و تمام کارمندان شرکتمان در تلاش هستیم تا بتوانیم گام کوچکی را برای پیشرفت میهنمان برداریم و بتوانیم  برترین شرکت در زمینه تامین و تجهیز قطعات صنعتی در کشور به حساب بیاییم که برای پیشرفت کشور ایران و مردمان آن می کوشیم. ما خواستار آن هستیم تا در کنار مشتریانمان این هدف را به حقیقت بپیونیم. شما می توانید به دلیل تخصصی که تیم کارشناسان ما دارند به خدمات ما اعتماد کنید و مطمئن باشید که خدماتمان از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها