راد پایپ وارد کننده و تامین کننده تجهیزات پایپینگ

با ما در تماس باشید : ۵۸۴۳۷-۰۲۱ (۳۰ خط ویژه)

۰۲۱-۵۸۴۳۷

info@radpipe.ir

شنبه تا ۵شنبه

ساعات کاری ۰۹:۰۰ تا ۱۸:۰۰

تهران، خیابان شریعتی

بالاتر از تقاطع مطهری، پلاک ۵۵۶

با ما در تماس باشید : ۵۸۴۳۷-۰۲۱ (۳۰ خط ویژه)

راد پایپ وارد کننده و تامین کننده تجهیزات پایپینگ

قیمت اتصالات مانیسمان و بررسی کاربردهای این محصولات با کیفیت

قیمت اتصالات مانیسمان و بررسی کاربردهای این محصولات با کیفیت
قیمت اتصالات مانیسمان

قیمت اتصالات مانیسمان و بررسی کاربردهای این محصولات با کیفیت

فهرست عناوین

اتصالات مانیسمان یکی از بهترین اتصالات موجود در بازار است. این اتصالات نسبت به دیگر اتصالات موجود در بازار برتری های بیشتری دارد. قیمت اتصالات مانیسمان به نسبت این برتری ها بسیار مناسب است و باعث ایجاد یک بازار رقابتی می شود. این اتصالات در سایز های مختلف و انواع مختلف تولید می شود و این باعث می شود که مشتریان حق انتخاب بیشتری داشته باشند. این اتصالات یکی از پرکاربردترین محصولات در لوله کشی ها است.

اتصالات مانیسمان

اتصالات مانیسمان کاربردهای بسیار مختلفی دارد. مهم ترین کاربرد این اتصالات استفاده از آن در لوله کشی است. این اتصالات در انواع مختلف برای تغییر جهت مسیر سیال، ایجاد انشعاب در مسیر و اتصال شیرآلات استفاده می شود. با توجه به قیمت اتصالات مانیسمان پی می بریم که استفاده از آن در انواع کارها بسیار مناسب است.

کیفیت بالای محصولات مانیسمان و قیمت محصولات مانیسمانکیفیت بالای محصولات مانیسمان و قیمت محصولات مانیسمان

کاربرد اتصالات مانیسمان

اتصالات مانیسمان در لوله کشی های مختلف به کار می رود. این اتصالات به دلیل اینکه امکان تحمل میزان بالایی از فشار و دما را دارد می تواند در دستگاه ها و لوله کشی های مختلف صنایع گاز، نفت و پتروشیمی استفاده کرد. قیمت اتصالات مانیسمان و کیفیت بالا در ساخت این اتصالات موجب محبوبیت این اتصالات شده است. زمانی که در یک پروژه نیاز به استفاده از اتصالات و لوله است باید دقت شود که از لوله و اتصال با یک رده استفاده شود. به طور مثال مثلاً اگر در پروژه ای از لوله ای با ضخامت sch40 یا رده 40 استفاده می شود باید از اتصالات مانیسمان رده 40 استفاده کرد.

قیمت اتصلات مانیسمان در مدل های مختلف متفاوت استقیمت اتصلات مانیسمان در مدل های مختلف متفاوت است

روش ساخت اتصالات مانیسمان

 اتصالات مانیسمان همگی به روش مانیسمان ساخته می شود. روش مانیسمان به این صورت است که محصول فولادی با کشیدن و گرمکاری ساخته می شود. این محصولات هیچ گونه درزی ندارد و در فرآیند تولید این محصولات هیچ گاه از جوش کاری استفاده نمی شود. نشده است. در حقیقت قیمت اتصالات مانیسمان با توجه به روش ساخت آن که به فرم فورج و به صورت یک تکه  ساخته می شود تعیین می شود و این که این محصولات کوچک ترین درز جوش کاری تولید می شوند نقطه برتری این اتصالات نسبت به دیگر اتصالات است.

انواع اتصالات مانیسمان

اتصالات مانیسمان دارای انواع بسیار مختلفی است. این مدل ها بر اساس رده و ضخامت دسته بندی می شود. رده هایی از این اتصالات که در بازار موجود است شامل sch80، sgp، sch40، std ، sch160 در بازار موجود است. قیمت اتصالات مانیسمان با توجه نوع رده و نوع محصول تعیین می شود.

  • زانویی مانیسمان:

زانویی مانیسمان این دارای انواعی چون زانویی یا زاویه های 45 و 90 درجه است. از این زانویی ها برای تغییر جهت سیال استفاده می شود. یک نوع زانویی دیگر در بازار موجود است که به زانویی 180 درجه یا  RETURN معروف است. از این اتصال برای برگشت سیال در سیستم های پایپینگ استفاده می شود. قیمت اتصالات مانیسمان بسته به نوع آن متفاوت است.

  • سه راهی مانیسمان:

یکی دیگر از انواع محصولات مانیسمان سه راهی است و برای ایجاد انشعاب در سیستم های لوله کشی استفاده می شود.

  • درپوش مانیسمان:

درپوش مانیسمان یا کپ یکی دیگر از این محصولات است و برای مسدود کردن و کور کردن یک مسیر استفاده می شود.

قیمت اتصالات مانیسمان شامل در پوش، زانویی، تبدیل و سه راهی استقیمت اتصالات مانیسمان شامل در پوش، زانویی، تبدیل و سه راهی است

  • تبدیل مانیسمان:

از دیگر انواع اتصالات مانیسمان، تبدیل ها هستند که از این محصول برای تغییر دادن سایز لوله ها استفاده می کنند.

مزایای اتصالات مانیسمان

اتصالات مانیسمان مزایای بسیار زیادی دارند. با توجه به این مزایا و قیمت اتصالات مانیسمان، این اتصالات یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده است. اتصالات مانیسمان به دلیل اینکه هیچ گونه درز و یا نشتی ندارند بسیار مقاوم هستند. از این اتصالات در سیستم هایی با فشار و دمای بالا می توان استفاده کرد. جنس این اتصالات از آلیاژ کربن و استیل است و برای جلوگیری از زنگ زدگی با رنگ مشکی پوشیده می شود. در سیستم هایی که از این اتصالات استفاده می شود مسیر بسیار یکنواخت است و این اتصالات وزن بسیار کمی دارد.

محصولات مرتبط:

اتصالات مانیسمان رده ۸۰

اتصالات مانیسمان رده ۴۰

مقالات مرتبط:

اتصالات مانیسمان بنکن و کیفیت بسیار بالای آن

انواع اتصالات گازی و کاربرد آن ها

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

پربازدیدترین مقالات

مشاوره رایـگان

اگر پروژه‌ای دارید،
با خیال راحت به ما بسپارید…

تلفن: ۵۸۴۳۷-۰۲۱ (۳۰ خط ویژه)