راد پایپ وارد کننده و تامین کننده تجهیزات پایپینگ

با ما در تماس باشید : ۵۸۴۳۷-۰۲۱ (۳۰ خط ویژه)

۰۲۱-۵۸۴۳۷

info@radpipe.ir

شنبه تا ۵شنبه

ساعات کاری ۰۹:۰۰ تا ۱۸:۰۰

تهران، خیابان شریعتی

بالاتر از تقاطع مطهری، پلاک ۵۵۶

با ما در تماس باشید : ۵۸۴۳۷-۰۲۱ (۳۰ خط ویژه)

راد پایپ وارد کننده و تامین کننده تجهیزات پایپینگ

معرفی انواع شیرفلکه و نحوه خرید و فروش شیر فلکه ای با کیفیت

معرفی انواع شیرفلکه و نحوه خرید و فروش شیر فلکه ای با کیفیت
فروش شیر فلکه ای با کیفیت

معرفی انواع شیرفلکه و نحوه خرید و فروش شیر فلکه ای با کیفیت

فهرست عناوین

خرید و فروش شیر فلکه ای با کیفیت در بازار به آسانی امکان پذیر است. شیر فلکه ای، با باز کردن یا بستن آن جریان سیالاتی مثل: گاز، مایع، جامدات سیال و… را کنترل می کند. در این نوع شیر فلکه ای ها سیالات از فشار بالاتر به سمت فشار پایین تر جریان پیدا می کنند. این وسیله تقریبا در بیشتر فرایند های صنعتی از جمله: پردازش آب و فاضلاب، نفت، گاز، تولید مواد شیمیایی و … به کار می رود.

کاربرد شیر فلکه ای با کیفیت

برای خرید و فروش شیر فلکه ای با کیفیت لازم است که به صورت کامل از کاربرد این وسیله آگاهی داشته باشید. شیر فلکه ای کاربرد های زیادی دارد از جمله: هدایت آب برای آبیاری، در مصرف های صنعتی برای هدایت فرایند ها، مصرف خانگی، مصارف کشاورزی و همچنین این وسیله در بخش های نظامی، حمل و نقل هم کاربرد هایی دارد.

انواع شیر فلکه ای با کیفیت

  • چرخشی:

این مدل شیر ها به حرکات چرخشی مانع جریان بستگی دارند. در بیشتر موارد چرخش این شیر ها ۹۰ درجه است. در صفر درجه به طور کامل بسته می شود و در ۹۰ درجه به صورت کامل باز می شود. فروش شیر فلکه ای با کیفیت از نوع چرخشی در بازار بسیار زیاد است. این نوع شیر ها انواع مختلفی دارند: شیر های توپی، شیر های پلاگین، شیر های پروانه ای.

  • خطی:

دو نوع از این شیر فلکه ای ها وجود دارد: ساقه بالارونده و محوری. این شیر ها به حرکت خطی مانع جریان متکی می باشند. شیر فلکه ای های محوری، از نیروی الکترومغناطیس برای انسداد در طول یک محور استفاده می کنند. نمونه هایی از شیر فلکه ای های ساقه بالا رونده: دریچه های دروازه، شیر های گلوب، دریچه های پینج، دریچه های دیافراگمی، شیر های سوزنی.

فروش شیر فلکه ای با کیفیت

فروش شیر فلکه ای با کیفیت

انواع شیر فلکه ای های محوری عبارتند از: دریچه های کواکسیال و شیر های نشیمنگاهی زاویه دار. این شیر ها معمولا به سرعت عمل خواهند کرد و بیشتر کاربرد روشن یا خاموش کردن را بر عهده دارند.

مزایا استفاده از شیر فلکه ای با کیفیت

  • طراحی کاملا ساده
  • استفاده ی آسان
  • هزینه ی خرید کم
  • کاهش مصرف انواع سیالات
  • عدم اصطکاک

شیر های توپی

شیر فلکه ای توپی، اجزای مهمی در صنعت برای فرآیند های حمل و نقل محسوب می شود. مسولیت کنترل، قطع و وصل  جریان سیالات را بر عهده دارد. فروش شیر فلکه ای با کیفیت از نوع توپی فوق العاده بالا می باشد.

شیر های پروانه ای

این شیر فلکه جریان مایعات و سیالات را توسط یک دیسک قابل چرخش تنظیم و کنترل می کند. این شیر ها عملکرد سریعی دارند و باعث صرفه جویی در انواع مایعات خواهد شد.

شیر های پیستونی

هنگام خرید و فروش شیر فلکه ای با کیفیت  باید دقت شود چه نوع شیر فلکه ای نیاز دارید. این شیر ها با توجه به اینکه هزینه ی تعمیر و نگهداری کم و ایمنی زیادی دارند، عملکرد بسیار عالی در صنعت دارند.

شیر فلکه ای چرخشیشیر فلکه ای چرخشی

عملکرد شیر فلکه ای با کیفیت

  • جریان‌ مایعات و سیالات از قسمت پر فشار به سمت فشار پایین می باشد.
  • تنظیم مداوم جریان در لوله کشی ها
  • تنظیم شروع یا قطع جریان مایعات و سیالات

اندازه شیر فلکه ای با کیفیت

برای فروش شیر فلکه ای با کیفیت دقت به اندازه آن مهم است. این شیر فلکه ای ها ممکن است بخش کوچکی از لوله کشی ساختمان باشد، ولی بخش مهمی محسوب می شود. شیر فلکه ای با کیفیت تاثیرزیادی بر ایمنی، مصرف بهینه، عملکرد کلی و … دارد. انتخاب یک اندازه ی درست و مناسب از شیر ها هم به هزینه و هم به ایمنی کمک فراوانی خواهد کرد. اندازه کلی شیر فلکه ای شامل ابعاد فیزیکی، اندازه داخلی است‌. انتخاب  شیر فلکه ای که اندازه ی مناسبی ندارد، باعث به وجود امدن هزینه می شود.

قیمت شیر فلکه ای پروانه ایقیمت شیر فلکه ای پروانه ای

سخن پایانی

هنگام خرید و فروش شیر فلکه ای با کیفیت، به موارد زیادی از جمله: اندازه ی مورد نیاز، نوع شیر فلکه ای و… باید دقت شود تا دچار هزینه های اضافی نشوید. قبل از خرید شیر فلکه ای با کارکرد آن ها آشنا باشید تا بهترین مورد را انتخاب کنید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

پربازدیدترین مقالات

مشاوره رایـگان

اگر پروژه‌ای دارید،
با خیال راحت به ما بسپارید…

تلفن: ۵۸۴۳۷-۰۲۱ (۳۰ خط ویژه)