راد پایپ وارد کننده و تامین کننده تجهیزات پایپینگ

با ما در تماس باشید : ۵۸۴۳۷-۰۲۱ (۳۰ خط ویژه)

021-58437

info@radpipe.ir

شنبه تا ۵شنبه

ساعات کاری ۰۹:۰۰ تا ۱۸:۰۰

تهران، خیابان شریعتی

بالاتر از تقاطع مطهری، پلاک ۵۵۶

با ما در تماس باشید : ۵۸۴۳۷-۰۲۱ (۳۰ خط ویژه)

راد پایپ وارد کننده و تامین کننده تجهیزات پایپینگ

شیر اطمینان یا شیر ولو| فروش و قیمت پر کاربرد ترین شیر آلات صنعتی از جمله شیر اطمینان در سال ۱۴۰۰

شیر اطمینان یا شیر ولو| فروش و قیمت پر کاربرد ترین شیر آلات صنعتی از جمله شیر اطمینان در سال ۱۴۰۰
مزایای استفاده از شیر سفتی ولو یا شیر اطمینان در مخازن پر فشار

شیر اطمینان یا شیر ولو| فروش و قیمت پر کاربرد ترین شیر آلات صنعتی از جمله شیر اطمینان در سال ۱۴۰۰

فهرست عناوین

آیا در مورد پر کاربرد ترین و پر فروش ترین شیر آلات صنعتی، یعنی شیر اطمینان یا سفتی ولو چیزی می دانید؟
خیلی از صنایع و کارخانه های تولیدی برای تنظیم کردن فشار خروجی دستگاه های خودشان به دنبال راه حل های ایمن و در عین حال کاربردی هستند. یکی از راه حل هایی که با آن می توان فشار و جریان مواد را در دستگاه های بزرگ و متوسط صنعتی کنترل کرد، استفاده از شیر های اطمینان یا Relief valve می باشد. به طور کلی سفتی ولو ها یا شیر اطمینان، نوعی از شیر آلات مهم صنعتی می باشند که از آن ها برای تنظیم کردن، کم کردن و ثابت کردن فشار در خط های انتقال می باشد. این شیر ها را می توان در شبکه ها و سیستم های توزیع کننده آب های شرب و آشامیدنی به کار برد. آیا در مورد عملکرد این شیر ها چیزی می دانید؟ در مورد قیمت و مزایای این شیر ها چطور؟

کاربرد شیر های سفتی ولو در صنایع تولیدی
کاربرد شیر های سفتی ولو در صنایع تولیدی

شیر اطمینان، ایمن ترین شیر آلات صنعتی

شیر های اطمینان، شیر های ایمنی هستند که از آن ها برای محافظت کردن از مخزن ها و یا سیستم های موجود در کارخانه، مخصوصا دستگاه هایی که تحت فشار می باشند، استفاده می کنند. به طور کلی این شیر ها برای مدت زمانی که دستگاه ها و مخازن فشار زیادی هستند، طراحی شده اند.
هدف اولیه و مهم شیر اطمینان یا سفتی ولو، علاوه بر کاهش دادن فشار خروجی از دستگاه ها، حفاظت کردن از جان و اموال مردم با تخلیه کردن سیالات از مخزن های تحت فشار بالا می باشد.

قیمت شیر آلات اطمینان در بازار
قیمت شیر آلات اطمینان در بازار

کاربرد شیر های سفتی ولو

در حال حاضر در بیش تر سیستم های الکترونیکی، سیستم های پنوماتیکی و سیستم های هیدرولیک برای کنترل کردن متغیر های سیستم و شبکه سیالات مثل فشار، دما و همچنین کنترل جریان از انواع شیر اطمینان استفاده می کنند. بنابراین هر کدام از این سیستم ها برای کار خود به منبع انرژی مثل برق و یا هوای فشرده احتیاج دارند. در اینجور موارد یک شیر سفتی ولو باید بتواند به طور مداوم در دوره های قطع و وصلی برق کار کند.
زمانی که فشار درون سیستم ها و یا کشتی ها به سطح بالا و خطرناکی رسید و تا حد زیادی افزایش پیدا کرد، شیر آلات صنعتی از جمله انواع شیر اطمینان تنها وسایلی هستند که می توانند از خرابی ها و فاجعه های به بار آمده جلوگیری کند. در دستگاه های تولیدی، قابلیت اطمینان رابطه مستقیمی با پیچیدگی مخازن و دستگاه ها دارند در نتیجه شیر های تخلیه فشار یا شیر های اطمینان باید تا حد امکان طراحی ساده داشته باشد.

مزایا و معایب شیر آلات سفتی ولو

مزیت اصلی شیر آلات اطمینان این است که این شیر ها می توانند از عملکرد و کارکرد نامناسب سیستم ها و مخازن در زمان خاموش بودن فشار، اجتناب و جلوگیری می کنند. شیر های سفتی ولو برای کاهش دادن فشار، در پی انفجار های دیگ‌ ها در مواقعی که به صورت درست بر سیستم ها نظارت نشود، به کار رفته اند. از طرفی شیر های سفتی ولو یا شیر اطمینان را برای نگهداری کردن از سیستم ها و همچنین برای جلوگیری کردن از به وجود آمدن موقعیت ها و شرایط خطرناک به کار می برند. همچنین برای ثابت نگه داشتن و محافظت از جریان های ثابت و افزایش داد طول عمر تجهیزات صنعتی به کار برده می شوند.

جدید ترین شیر های اطمینان در سال ۱۴۰۰
جدید ترین شیر های اطمینان در سال ۱۴۰۰

سخن پایانی

در کارخانه های صنعتی، همیشه فشار بالای خروجی دستگاه ها، باعث صدمات جبران ناپذیری به افراد و کارخانه ها وارد می کند. انواع شیر اطمینان می توانند فشار خروجی را تا حد زیادی کم کنند؛ بنابراین کارخانه هایی که دارای سیستم های پنوماتیکی می باشند می توانند این شیر آلات را از مجموعه ما خریداری کنند. مجموعه ما با فروش انواع و اقسام شیر های سفتی ولو تحولی عظیمی در صنایع ایجاد کرده است. ما کیفیت محصولات خود را تضمین می کنیم و در کوتاه ترین زمان ممکن محصولات شما را به شما تحویل می دهیم.

محصولات مرتبط:

شیر نیدل ولو

شیر انگل ولو

مقالات مرتبط:

شیر صنعتی ولو

مشخصات فنی ولو های صنعتی+ نکاتی که در هنگام خرید ولو های صنعتی باید به آن دقت کرد.

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

پربازدیدترین مقالات

مشاوره رایـگان

اگر پروژه‌ای دارید،
با خیال راحت به ما بسپارید…

تلفن: ۵۸۴۳۷-۰۲۱ (۳۰ خط ویژه)

enemad-logo